FITMIX

FITMIX

Move your mouse over the picture to zoom in
FITMIX FITMIX FITMIX

68,00 EUR

19 % KDV dahil
artı Kargo Ücreti

Nakliye süresi: 3-4 Tage

 FITMIX PURE SAĞLIK |SAĞLIKLI BIR MUTFAK DA OLMASI GEREKEN!

Sağlıklı bir Mutfak da nihai yardımcı. Olağanüstü Piranha bıçaklar sayesinde Fitmix özellikle güçlüdür. Sadece FITMIX meyve ve bitkilerin, hücrelerinin içinde- ki vitaminleri ve mineralleri koruyarak, onları böler. Böylece Fitmix ile canlandırıcı Yeşil tatlılar, vitamin açısından zengin meyve tatlıları, kokteyller, serinletici dondurmalar ve sağlıklı çorbalar hazırlayabilirsiniz. Lezzetli sıvının Mikser Sürahisinden tahliyesi için Pratik musluk. Fındık Parçalamak, Kahve öğütmek, Parmesan rendelemek, vb için Mini Mix- ve Öğütme eki, pratik havaneli ve evde denemek için tarif fikirleri, dahildir. 2 hız ayarı ve darbe fonksiyonu; Güç 450 vat; 18.000 devir / dak.; Ürün Boyutları (U x G x Y): 17 x 25,4 x 45 cm; Mikser Sürahi Kapasitesi: 1,5 l; Mini Mix ve öğütme eki Kapasitesi: 0,35 l

Olağanüstü Piranha bıçakları sayesinde, özellikle güçlü çırpma gücü ile FITMIX ikna etmektedir. Sadece FITMIX meyve ve bitkilerin, hücrelerinin içindeki vitaminleri ve mineralleri koruyarak, onları böler. Çok kolay bir şekilde ve aynı zamanda inanılmaz lezzetli, sağlıklı ve her türlü içecekler hazırlayabilirsiniz.

Fitmix ile hızlıca, canlandırıcı yeşil tatlılar, vitamin yönünden zengin meyve tatlıları, lezzetli meyve suları, kokteyller, serinletici dondurma ve sağlıklı çor- balar hazırlayabilirsiniz. Hayal gücünüzü serbest bırakın ve zevkinize göre kendi içeceklerinizi oluşturun veya tarif fikirlerinden birini hazırlayınız. Lezzetli sıvının tahliyesi için Mikserin Musluğu, özellikle kullanışlıdır.

 

Müsteri yorumları:

Yazar:  Misafir am 22.12.2016
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

Yazar:  Misafir am 22.12.2016
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

Yikes, that is horrible surface! I love Target, but we do&#7821n;t have one in Canada. Everytime my sister and I make a trip down to the USA, we need to save at least an hour of shopping for Target time!

Yazar:  Misafir am 11.08.2016
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

Yazar:  Misafir am 20.07.2016
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

Yorum yaz

Parse Time: 1.764s