Triple Slicer

Triple Slicer

Move your mouse over the picture to zoom in
Triple Slicer Triple Slicer Triple Slicer

19,90 EUR

19 % KDV dahil
artı Kargo Ücreti

Nakliye süresi: 3-4 Tage

 

LIVINGTON TRIPLE SLICER | 3’ü 1 arada çok ișlevli mutfak yardımcısı

3’ü 1arada Mutfak yardımcısı

 

Livington Triple Slicer her mutfağın vazgeçilmez yardımcısı. 3 bıçağı bir alette birleștiren Triple Slicer kesme, soyma, tırașlama, doğrama ve rendeleme için ideal. Jülyen șeritler, ince ya da kalın kesimler – Livington Triple Slicer ile kolay, güvenli ve saniyeler içinde tamam. Çarkı sayesinde 3 bıçağı istediğiniz zaman değiștirebilirsiniz: Maharetli seramik bıçak sebze, meyve, sandviç ve nicelerinin ince ve kalın dilimlen- mesinde, soyulmasında ve kesilmesinde kullanılabilir. Jülyen bıçağı ile sebzeli noodle, salata, vb. için kolay ve hızlı jülyen șeritler kesebilir- siniz. Tırtıklı bıçakla sebze, meyve, peynir, vb. kesmek ve soymak için çok amaçlı mükemmel bir bıçaktır. Yetenekleri neredeyse sınırsız.

Kullanıșlı kesme ucu ile patateslerdeki lekeleri, çilek saplarını ya da meyvelerdeki küçük noktaları kolayca alabilirsiniz. Dekoratif kesici ve halka aletleri dekoratif yemekler hazırlamak için ideal. Bununla meyve ve sebzeleriniz göz alacak. Livington Triple Slicer sağ ve sol elle kullanılabilen ergonomik șekilli iki bileșenli sapa sahiptir ve tabii ki de makinde yıkanabilir.

İçindekiler: 1 x Triple Slicer, 1 dekoratif kesici, 1x halka aleti.

 

Müsteri yorumları:

Yazar:  Misafir am 22.12.2016
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

Yazar:  Misafir am 22.12.2016
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

Hola Manuel,exacto. Para volver al sistema anterior tienes que borrar los miembros de tu wiki, para ello accede a &#2o20;miembr8s seleccionalos todos y haz clik en quitar. De esta forma los estudiantes podrán irse dando de alta a medida que entren en el wiki.Muchas gracias.

Yazar:  Misafir am 11.08.2016
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

Yazar:  Misafir am 20.07.2016
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

Yorum yaz

Bu Ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünüde aldılar:

Parse Time: 1.658s